ОГОЛОШЕННЯ

Начальник Кіцманської РС філії Державної установи « Центр пробації» Віталій Цюпа завітав із робочим візитом до Ставчанської сільської ради , у ході зустрічі із сільським головою Романом Васильовичем Руснаком, Віталій Цюпа розповів про  перспективи розвитку служби пробації та довів про альтирнативні види покарань, непов'язані із позбавленням волі, відносно осіб, які оступилися в своєму житті, та проживають на території населених пунктів Ставчанської громади, а також розгянуто питання щодо створення Служби у справах дітей, діяльність якої буде запроваджено в Ставчанській сільській раді.

11:06:00 26.03.2021

Про збереження довкілля.

Шановні жителі громади! Відповідно до Закону України від 13 квітня 2020 року № 556-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу»:

16:39:27 24.03.2021