Про важливе для фізичних осіб – підприємців

18 березня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

23:20 14.04.2020

Інтернет-покупки, як захистити свої права

Інтернет-магазини стають все більш популярними, сьогодні кожен хоч раз купував товар через інтернет-магазин. Але не завжди такі покупки виявляються безпечними, оскільки можуть потягнути за собою ряд проблем, які не завжди можливо вирішити на користь покупця. Для того, щоб уникнути або мінімізувати можливі негативні наслідки при купівлі товару через мережу Інтернет потрібно, перш за все, знати свої права та розуміти, куди звертатись у разі їх порушення.

23:19 14.04.2020

До відома власників (користувачів) земельних ділянок

З метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», щодо систематизації інформації про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесено до Державного земельного кадастру, доводимо до відома

11:57 26.03.2020

Карантин! Що потрібно знати працюючим батькам!

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про введення превентивних заходів з метою упередження можливого розповсюдження коронавірусу по всій території України на три тижні. З 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України ввели карантин, який передбачає, зокрема, закриття навчальних закладів.

11:56 26.03.2020

Як у Кіцманському районі отримати юридичну консультацію дистанційно?

У зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, для попередження розповсюдження інфекції система безоплатної правової допомоги на період дії карантину у межах України запроваджує додаткові обмежувальні заходи у своїй роботі.

11:54 26.03.2020

Що передбачає режим надзвичайної ситуації в Україні?

Надзвичайна ситуація - це обстановка на окремій території, яка характеризується порушенням нормальних умов життєдіяльності населення, що призвела (може призвести) до виникнення загрози життю або здоров'ю населення. (згідно з Кодексом цивільного захисту України).

10:47 26.03.2020

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

16:15 06.03.2020