Як розпізнати дзвінок афериста: мобільні шахрайства

За інформацією Кіцманського бюро правової допомоги, у 2020 році мобільний телефонний зв`язок використовують майже 100% населення України. Така зручність, технологічність і поширеність не могла не привернути уваги осіб, що обрали для себе злочинний шлях наживи – шахраїв.

15:30 17.11.2020

Ставчанська громада прагне розвитку та підвищення якості послуг для населення у всіх сферах

Сфера надання адміністративних послуг для Ставчанської громади є важливою, а тому їй приділяється значна увага. Громада стала переможцем четвертого раунду з відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». В результаті громада самостійно капітально відремонтувала приміщення ЦНАПу, використовуючи рекомендації європейських експертів щодо оформлення та дизайну приміщення, дотримуючись принципів безбар’єрності, відкритості та прозорості.

15:18 19.10.2020

Як батьку реалізувати право на декретну відпустку

Ще зовсім недавно, почути про те, що чоловік пішов у декретну відпустку, було чимось незвичним і в деякій мірі дивним. Але зараз, суспільство вже по іншому сприймає інформацію, що не лише мамаможе доглядати за малюком у перші роки його життя.

09:39 22.09.2020

Порядок виїзду дитини за кордон  без нотаріально посвідченої згоди одного з батьків

Порядок виїзду дитини за кордон без нотаріально посвідченої згоди одного з батьків

Проблема виїзду дитини закордон без згоди одного з батьків є одним з найактуальніших  питань із яким звертаються до Кіцманського бюро правової допомоги  батьки, з якими проживає дитина.

09:38 07.09.2020