З Днем захисника та захисниць України.

Дата: 14.10.2022 09:29

День захисників і захисниць України 14 жовтня - привітання у ...День захисників та захисниць України у 2022 році має особливе значення. Цього дня, 14 жовтня, ми вітаємо всіх, хто захищає нашу країну від російської агресії. Саме цим людям ми вдячні за те, що маємо можливість жити, любити та вірити у перемогу нашої країни у місцях, де не ведуться бойові дії. Ваша робота — це справжній подвиг! Дякуємо за Ваші хоробрі серця, мужність і незламність! Від щирого серця бажаємо  віри, миру, стійкості та мужності. Нехай  ніколи не залишає успіх і добро! Більше  сил, добрих емоцій та здорових рідних! Залишайся завжди на зв’язку! Сьогодні  також згадуємо та схиляємо голови  у скорботі за захисникам, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України. Ніколи Вас не забудемо і будемо пам’ятати про Ваш подвиг!  Вічна Вам  пам’ять!  Слава Україні!